Woda i dźwięk w Tobie

Woda zielona woda niebieska woda turkusowa… wody a w nich życie… a w niej Płatek Śniegu roztańczony tańcem i śpiewem delfinów i wróżek… dźwięk który zrodził się w sercu, który oddał głos, który połączył się z naturą jest Twoim uzdrawiającym dźwiękiem, który pozytywnie wpływa na otoczenie. Twoja niewzykła wiedza w Tobie już się roztapia dzięki Twej świadomości. Ona przenika wymiary, gęstości, uczy kontaktu i rozmowy w wodą, z wiedzą w niej zawartą i ze sobą samym. Z ziemi i  powietrza w wodę a w niej  niebo odnaleźć, poczuć i płynąć. Można się w niej zanurzyć jak w jeziorze czy morzu pozwalając się obmywać wodzie, zanurzyć ( Iza ) w niej słuchać jej opowieści, zaufać i w pełni się jej oddać. „Pływanie po niebie” – tak, bo to niebo jest w Tobie, jest w każdym z nas. I woda jest w nas ❤

Woda ziemi i dźwięk jasny 2013-07-09 Obraz Izy 001

Odbiór Izy:

„Dlatego przyszedł ten obraz Any do mnie teraz jest jak rozchodzenie się dźwięku w wodzie jak sonar jak echo – radości, wspólnoty, połączenia; one pływają stadami , razem się bawią i chronią, dbają o siebie i szanują, cieszą się i kochają, dokładnie kiedyś prześladował mnie taki obraz … może kiedyś go namaluję i zawsze to czułam sam i nie sam, jeden z wielości, wielość z jednego jak puzel w układance – jestem jedno z tobą z nim z sobą…

5 uwag do wpisu “Woda i dźwięk w Tobie

 1. Witaj kochana…dziękuję Anilalah… pięknie dziękuję. Ty wiesz za co 😀
  Zaglądałam tu do Ciebie, ale „musiałam milczeć” 😉 … czekałam cierpliwie i czułam, że któregoś dnia znów otworzysz dla mnie „Drzwi do Swojego Serca” 😉

  Czuję teraz w sercu wielką radość, chociaż niby nie wiem jeszcze dokładnie, dlaczego?

  1. Nie wiem do końca Jestem czemu… ale we mnie zaszło wiele zmian a wczoraj przyszły do mnie kolory mej duszy… postanowiłam Być sobą -te słowa kiedyś skierował do mnie Dajamanti i one zmieniły bieg mego życia… niedawno napisał Bądź szczęśliwa i one mnie wypełniły pomimo wszystko. Ten obraz namalowałam przed wyjazdem nad jezioro i te słowa też otrzymałam jak błogosławieństwo. Wczoraj uświadomiłam sobie wiele spraw i nadal utrzymuję Jestem kim Jestem i tworzę życie po swojemu, w swoim tempie, rytmie i według tego co serce podpowie. Uczę się akceptować światło i cień w sobie, kochać pomimo popełnianych błędów.

   1. Piękna Twoja dusza Ani.
    A jeśli chodzi o błędy… błędami zazwyczaj nazywamy taki rodzaj naszego postępowania, które z perspektywy czasu oceniamy jako „niewłaściwe”. Można powiedzieć: „no tak, postąpiłam głupio, okropnie itp., zrobiłam błąd, skrzywdziłam siebie, kogoś… ale mogę tak powiedzieć TERAZ, bo TERAZ wiem, że WTEDY mogłam postąpić inaczej”. Bo TERAZ mam już inną wiedzę i świadomość niż miałam WTEDY, kiedy moja świadomość była bardziej „ograniczona” niż TERAZ. Ale WTEDY nie miałam pojęcia, że mogłabym postąpić inaczej.

    Dlatego kocham i szanuję siebie z przeszłości. Wiem, że nie musimy poddawać swoich przeszłych działań tak surowej 🙂 ocenie, ponieważ zawsze działamy zgodnie z danym stanem – zakresem świadomości (bardziej lub mniej świadomymi wzorcami).

    Dla mnie osobiście dużo ważniejsze jest byśmy mogli coraz bardziej świadomie działać, coraz uczciwiej (wobec siebie przede wszystkim, bo to co wewnątrz lustrzy nam i na zewnątrz) i z coraz większą samowiedzą.

    Świadome reagowanie w danej sytuacji to naprawdę nowy sposób działania i tworzenia relacji z innymi. Mówię o takiej świadomości, kiedy działamy z serca i w połączeniu z duszą, a poprzez nią ze Źródłem.

    Dlatego sytuacje, które współtworzymy zawsze mogą być dla nas lekcjami, w których wiele możemy się nauczyć, zrozumieć i poszerzyć zakres swojej świadomości, jeśli taka jest nasza intencja.

    Czasem takie rozpoznania przychodzą do nas na długo po zaistniałej sytuacji, czasem tuż po, a z czasem już w danej sytuacji TU i TERAZ.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s