Dmuchawiec, Motyl, Mandala i Rytm Ziemi czyli „Floresc da vida” „Kwitnące życie”

ANILALAH:
Podzielę się obrazem dla Mandali… dla Rytmu Ziemi… ale też i dla Miry…
Poczułam wielką miłość i prowadzenie podczas malowania. Wręcz z mojego serca jak z fontanny popłynęła miłość, pomysł, realizacja i obraz zaczął się malować niemal sam z siebie lekko i płynnie a inspiracje same napływały. To było jakby spełnieniem tego, co od dłuższego czasu drzemało w sercu mym, dojrzewało i kiedy przyszedł impuls dokonało się spełnienie.
Jedność w sercu dmuchawca, harmonia i równowaga która może się przenosić we fruwających ziarenkach dmuchawca. Takie ziarenko się odłącza przy pomocy wiatru zmian w odpowiednim momencie. Lecąc sobie serduszko ze strumieniem prądów  inspiracji i kreacji tworzenia we właściwe miejsce tworzy nowe nasionka, nowe  życie, nowe kreacje. W ten sposób zawsze jest jedność która wciąż się powiększa i powiększa zachowując przestrzeń dla różnorodności, indywidualności. Jedność i harmonia zaczyna się w sercu każdej Istoty i może być przeniesiona do  każdej myśli, słowa i czynu, do pracy którą wykonujemy,  do każdej osoby i istoty. Szmaragdowa zieleń i magenta promieniują uzdrawiającą harmonijną energią. I każde ziarenko dmuchawca jest serduszkiem, złotym czyli przemienionym. Zieleń ziemi, żółte słońce i błękitne niebo to Rytm Ziemi a dmuchawiec jego Mandalą. Wirujące złote  ziarenka dmuchawca tworzą motyla, który promieniuje kolorami serca mandali i białym światłem. Niesie się przemiana tak lekko w świat, niesie w sobie ziarna  zmian a cały wszechświat temu sprzyja.
MIRA MIRANTES:
„Mój odbiór: Wszystko, co się zawiera w obrazie jest wyrazem bardzo silnej więzi, wynikającej z nieskończonego połączenia yin i yang w centrum, to nie jest siła lecz harmonia i delikatność, szlachetność motywu i przenikające się wzajemne wspieranie. Niewinność i zarazem żywioł, niepohamowana energia wieczności. Ale jest punkt odniesienia, misja, działanie. Jest całkowita unia natury połączona z inteligencją myśli twórczej Źródła. I ono…. czuwa nad nami, jest ojcem, matką istnienia, daje ciepło i energię działania, tworzenia, ono otula całą swoją miłością ten piękny proces, daje nam swoje błogosławieństwo i czuwa swoją złocistą szatą… otoczony dostojnym pięknem niewinności anielskich zastępów w kształcie motyla. Otrzymałam przekaz… błogosławieństwo tego, co robimy…. Byłam do łez wzruszona, odczuwając ten boski dar i bliskość Źródła….. ”

2 Dmuchawiec 800 2013-07-18 obraz miry i ytmu ziemi 002

6 uwag do wpisu “Dmuchawiec, Motyl, Mandala i Rytm Ziemi czyli „Floresc da vida” „Kwitnące życie”

 1. Pozwólmy każdemu podążać własną drogą na swój własny sposób. Nasza metoda chociaż dla nas może być najlepsza, wcale nie musi być taką dla kogoś innego. Szanujmy swoją Świętą Przestrzeń, każdy wszak ma do niej Święte Prawo. Pamiętaj Ana, że jestem z Tobą zawsze i wszędzie, niezależnie od wszystkiego co się wydarza…

 2. Jestem Dziękuję za podzielenie się doświadczeniem lecz nie opublikuję komentarza. Przeczytałam z uwagą. Pozostawiam sobie do przemyślenia te sprawy. I nie będę komentować.
  Tworzę swoje życie, jest w moich rękach takie jakie jest i nie musi być doskonałe. Ono ma być szczęśliwe. A każdy błąd czy porażka z czasem stają się tylko pozorną porażką. Dokonałam wyborów i podążam swoją drogą tak jak umiem najlepiej. Pozdrawiam Ana

  1. Rozumiem kochana Ani. Ja też dziękuję Tobie za odpowiedź. Wiem, że masz prawo dokonywać wyborów zgodnych z tym, co myślisz, czujesz, w co wierzysz itp.
   Każdy z nas tworzy swoją wersję szczęścia.

   Nie opublikowałaś mojego komentarza…. to też rozumiem i szanuję Twoje decyzje.

   Byłam pełna podziwu dla Ciebie i Twojej otwartości, Twojej szczerości wobec siebie i innych nawet nieznanych ci ludzi, którzy czytali to, czym się dzieliłaś wcześniej, kiedy dzieliłaś się swoim doświadczeniem i tym, co trudne, bolesne, a także chwilami radości, szczęścia… i opisywałaś siebie prawdziwą. Teraz jest inaczej. Nie ma miejsca na trudne doświadczenia, na konfrontacje i oczyszczające trudne dialogi. Rozumiem, że teraz chcesz w taki sposób tworzyć swoje szczęście.

   Pamiętasz?
   Pierwsza Matka UCZY NAS, JAK UCZYĆ SIĘ PRAWDY.
   Druga Matka UCZY NAS, JAK SZANOWAĆ PRAWDĘ.
   Trzecia Matka UCZY NAS, JAK AKCEPTOWAĆ PRAWDĘ.
   Czwarta Matka UCZY NAS, JAK WIDZIEĆ PRAWDĘ.
   itd.
   Prawda jednak czasem bywa bolesna. Dlatego czasem trudno jest nam jej się nauczyć, uszanować, zaakceptować i widzieć. Wymaga to wielkiej odwagi i uczciwości wobec siebie i innych.

   Pozdrawiam Cię z serca.

   1. Jestem jestem cały czas taka sama lecz zmieniłam sposób prowadzenia bloga. Takie było moje pragnienie serca co wcale nie znaczy że przestałam być tym kim jestem. Zyskałam wiele chociaż pracuję z tym w inny sposób, nie znaczy gorszy. Wybrałam po prostu inną metodę, takiej teraz potrzebuję bo teraz słucham się siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Ufając sobie czynię rzeczy dlatego, że czuję że tak trzeba, bo tak podpowiada mi serce. Ufność do samej siebie i własnych wyborów to największa świętość na jaką sobie pozwoliłam wobec siebie w ostatnich tygodniach i poczułam jak mocno jest to wspierające. Ja nie muszę mówić publicznie o wielu sprawach, nie muszę nic robić wbrew sobie ale i tak, co jest do przerobienia czy oczyszczenia się dzieje. Dzieje się we mnie w mojej świętej przestrzeni w taki sposób, jakiego potrzebuję by stało się to jak najbardziej prawidłowo.
    Pozdrawiam z wdzięcznością z serca

 3. Wszystko, co robisz, Ani, służy wyższym celom. Ma moc otwierania serc, przemawia przez Ciebie siła anielskich podszeptów dla nas, ludzi, u których budzenie świadomości przebiega wprawdzie w różnym tempie, ale jest faktem! Jest naszym powołaniem i przeznaczniem jednocześnie – działać w dzisiejszych cudownych czasach, wspomagając Gaję i Aniołów w tym procesie. Tak Ci dziękuję za ten obraz, razem z całą Mandalą i Rytmem Ziemi ❤ Kochamy Cię! ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s