Otwarcie się na Boginię w moim sercu.

kobietaaaTak wyglądała z oddali płynny miód, płynny ogień

OTWARCIE SIĘ NA BOGINIĘ W  SERCU

Dla Kobiet które mają w Sobie Boginie czekające na przebudzenie w Waszym życiu♥
Zanurzyłam się w moim sercu. Miałam intencję żeby tylko się zanurzyć w jego głębię i być. A moje Serce miało wiele warstw miodowych płynnych. I tak sobie byłam aż zadałam pytanie czy chce mi coś przekazać? I zaczęłam słuchać ale napłynęły obrazy. Pojawiła się woda, płynęłam nią i nagle pojawił się wielki stary zardzewiały okręt po mojej prawej stronie. Musiałam przepłynąć koło niego a on się powiększał jakby mnie chciał przestraszyć i przygnieść do muru po lewej. I zaczęłam się czuć nieswojo aż nagle postanowiłam się zbuntować Nie!. I ZARZĄDZIŁAM MOCĄ MOJEJ ŚWIADOMOŚCI że ten statek przestaje istnieć, przecież mam taką moc żeby uzdrawiać co mnie blokuje. I on się zaczął zmniejszać, kawałki kwadracików jak przy defragmentacji dysku odpadały i stawały częścią natury. To przesłanie, sposób do samodzielnej pracy z podświadomością , że możemy sami wspomagać swoje właściwości
Więc popłynęłam dalej i przeniosłam się w inny rejon Serca. Zobaczyłam kolory ziemi, czerwony, brązowy, bordo- energie się mieszały i na ich tle zobaczyłam zarys medytującej postaci. I z jej serca wypłynęła następna postać poszerzając się i następna poszerzająca się i następna i widać było każdej zarys, jedna zawierała się w drugiej stanowiąc Jedność ale i Odrębność. Wielka Moc Energii uruchomiona przeze mnie, to Ja przenikająca samą siebie i poszerzająca się wielokrotnie . Zadałam pytanie: po co się poszerzam? Nie usłyszałam odpowiedzi ale nagle coś się zaczęło dziać.
Ciemna ściana którą zobaczyła przed sobą zaczęła pękać a ślad znaczył blask ognia. I nagle rozwarły się ściany a ja zobaczyłam przepiękną Boginię w miodowo-złotej energii w oddali. Miała ręce wysunięte w górę gotowa przyjąć w siebie niczym kielich to, co ma się wypełnić w niej i przez nią. Poczułam że to ja Jestem i wiedziałam gdzie jestem. Już kiedyś tu byłam, znam te energie odbite we mnie, w mej pamięci. Odczułam Miłość, Miłość przenikającą moje serce, duszę i całe moje Istnienie, wszystko czym Jestem. Wtedy poczułam jak zbliżam się do niej, płynęłam szczęśliwa aż ujrzałam jej twarz pochyloną nad wodą w dłoniach, z której mogła tylko pić niczym ze źródła życia mego, niczym ze Źródła Stwórcy. I tak zostało to przerwane ale nie zakończyło się. To już się stało, zgodziłam się przyjąć komunię ze sobą , z Boginią we Mnie.

***

ASPEKTY MOJEJ KOBIECOŚCI- BOGINIE które namalowałam, niektóe z nich na przestrzeni lat. Są różne ale są też mną.

13.01.2014 Miodowa- ognista Bogini zanurzona w Energii wody. Woda i ogień połączone w moim sercu. Kobiecość zanurzona w oceanie wody mego serca. Tutaj woda stała się ogniem który spala scalając. Tutaj długo rodziła się jakość tego połączenia. W sercu dokonywały się inicjacje które tylko dusza pojmowała i serce. Kawałek po kawałku wiedza płynęła ku świadomości, docierała do umysłu aż w końcu uświadomiłam sobie ten cud. Teraz w pełni zaakceptowałam ten stan otwierając się na w pełni świadomą pracę z nową jakością siebie. Miodowo – ognista Bogini, Noworoczna Bogini Przewodniczka , o wodzie zmieniającej się w ogień Woda Ogniem.

miodowa Złota Kobieta leżąc 003***

Noworoczna  Bogini Przewodniczka

szkic bigini, kyanit zielony, łezki, 04.01.2103 024***

Agatowa Bogini  ziemi

obraz, matka ziemia, kobieta, 2013-08-22 Obraz Agataowa Ziemia 004***

Macierz

Macierz I
Macierz I

Zielona Macierz 2013-09-09 Nowa lemuriańska Macierz 002***

Boginka Motylinka

Boginka Motylinka
Boginka Motylinka***

***

Boginka zielona tańcząca z motylami

Leśna Bogini tańcząca z motylami***

Bogini Matka Ziemia

2013-04-19 Gzwiezdna Planetarna Bogini Ziemii,obraz***

Księżycowa Bogini

Taniec z księżycem,księżyc,kobieta,gwiazdy***

Bogini Wodna

Anioł Romana***

Tańcząca Bogini

Taniec w kręgu
Taniec w kręgu

***

Bogini radości i bliskości

Oda do radości,woda,elfy,pomarańcz,kwiaty,taniec,kobieta,Anioł,wir

7 uwag do wpisu “Otwarcie się na Boginię w moim sercu.

 1. super doświadczenie …uważam,że czas zaakceptować swoją wielkość o naszej małości jesteśmy przecież głęboko przekonani ..teraz czas na boginię istotę świadomą swojej wielkości i ważności 🙂

  1. Alteo, ujęłaś samo sedno. Uznanie swej wielkości 🙂 Uznanie istnienia bogini jako świadomej istoty ❤ ".teraz czas na boginię istotę świadomą swojej wielkości i ważności :)"- i to się dzieje a każdy to inaczej odkrywa. Każdy, szczególnie kobiety mogą wyrazić tę chęć kontaktu z nią i to się stanie wcześniej czy później. Miło by było gdyby ktoś się podzielił takim doświadczeniem, bo im więcej osób o tym opowie tym więcej osób się przekona że to jest łatwiejsze niż myślą.

   1. z tym uznaniem swojej wielkości to nie taka prosta sprawa ..przynajmniej u mnie …swoją małość akceptuję bez zastrzeżeń…z wielkością to już nie tak prosto …myślę,że wielu z nas ludzi może mieć podobnie …bo w tym poczuciu wielkość, ważności wcale nie chodzi o napuszone ego…nas po prostu nikt nigdy nie nauczył… nikt nigdy nam nie pokazał jak przejawić swoją wielkość ..sami będziemy musieli to odkryć …na drodze niestety stoi ego …trzeba uważać bo zrobi wszystko by nasze poczucie prawdziwej wartość zamienić w śmieszną grę ja .ja..ja..
    Ale warto spróbować odnaleźć to poczucie …i dać sobie szansę odkryć i ten bądź co bądź niezwykły wymiar nas samych 🙂

   2. To prawda małość akceptuje się szybciej niż cokolwiek innego i od tego trzeba zacząć może. Od uświadomienia sobie że tak reagujemy i czy to nam pasuje bo zawsze możemy dać intencję zmiany tego sposobu myślenia. U mnie zaczęło się od marzeń, powrotu do Krainy Marzeń. Dorosły w krainie marzeń- może dla kogoś to kpina, bo niepoważne zachowanie. Ale kiedy oddaję się marzeniom rozwijam się i bardzo poruszam Serce, wtedy dzieją się tam niezwykłe rzeczy i emocje i uczucia dają energię marzeniu. I w sposób naturalny zaczęły się dziać cudowne rzeczy ale spotkało mnie też wiele Wyzwań ( przeszkód, trudnych doświadczeń)które przyjęłam jako lekcje co owocowało samoistnym przybliżaniem się do realizacji marzeń. Po roku pojęłam co uczyniłam i doceniłam tę prostą metodę. Na początku był tylko lekki podmuch skrzydeł motyla a na końcu okazało się maga zmianą.
    Natura :
    Bogini dla mnie to nie ktoś większy niż ja ani mniejszy. To ta Kobiecość zapomniana, która zawsze jest blisko natury, która rozumie czym jest życie i każdy jego przejaw na ziemi. Tę Kobiecość zwę Boginią gdyż jest w niej Moc a czyż nie na łonie natury czuję się ona najlepiej? Bo przez swe własne łona kobiety są blisko samej Matki Ziemi, to jest w Nas! Czyż nie kochamy przebywania w naturze, bo tam odnajdujemy siły, dobre samopoczucie? Ja to uwielbiam, spaceruję i zachwycam się się tym, co mnie otacza, czasem się zatrzymuję na dłużej przy drzewie, roślince czy kwiatuszku skupiając się na tym – taka spontaniczna medytacja. Robię też zdjęcia – to też rodzaj medytacji, rozmowy z naturą i światem.
    Taniec:
    Kiedy oddajemy się w tańcu również jest to celebracja kobiecości w sobie, jej cudnego przepływu i łączenia się z tym, co w nas jest.
    Archetypy Bogini:
    Mnie udało się w czasie tańca ekstatycznego poczuć w sobie 4 aspekty Kobiecości i tak je odczuwam: Matka ( to było bardzo poruszające spotkanie, łagodność, miłość bezwarunkowa, otulenie,totalne wybaczenie i akceptacja- ona była wszędzie nigdzie, była we mnie i poza mną, nie miała kształtu i ciała a ja ją czułam całą sobą , czułam jak mnie tuli cała natura ), Kochanka ( celebracja kobiecego ciała i seksualności w sobie, naturalna radość z bycia sobą, namiętność,lekkość, taniec zmysłów- taką siebie zobaczyłam tańczącą, ubraną w stylu wschodnich tancerek), Wojowniczka ( ta która potrafi stawiać granice, dbać o swoją przestrzeń życiową, moja była elfką, wojowniczką lasu rozmawiającą z wodą,która porozumiewała sią z całą flora i fauną i wodą) i Szamanka ( Wiedząca, Mądra, Wiedźma, nasza intuicja, przeczucia, mądrość Gai przejawiona w nas, miała pomalowaną twarz, ciemną można rzecz brązową lub czerwoną. porozumiewała się telepatycznie ze mną ). I każda z Nich Wyglądała Inaczej i Każda Była Mną i mają prawo się zmieniać, tak to czuję!. A każda z kobiet widziała inaczej swoje archetypy i każde jest prawdziwe. Powiem że spotkanie z Kobiecością jako archetypy w czasie tańca ekstatycznego bardzo było ekscytujące, polecam.
    Tym bardziej że w ciele jest pamięć wielu rzeczy i ciało cudownie potrafi prowadzić do obudzenia się w nas pamięci i uwolnienia blokad. Kobiecość nie jest samotna, żyje w harmonii z aspektem męskim ponieważ głębokie uszanowanie w sobie kobiecości prowadzi do uszanowania w sobie męskości. Kiedy razem oddają się sobie Stwarzają. Ciało naprawdę świetnie prowadzi i ufam swemu ciału, które okazało mi tyle miłości.
    Zaakceptowałam to, że mogę mieć połączenie z Matką Ziemią. Zaakceptowałam , że może przeze mnie przemawiać Gaia- Sophia. Nie zastanawiałam się jak, po prostu zaufałam że tak jest! Potem zaczęłam zauważać że też przemawia do innych kobiet i zaakceptowałam że nie jestem jedyna na szczęście :D, że wszystko jest połączone i jedna kobieta może wspierać drugą… A przemawia na różne sposoby, czasem kobiety nie zauważają tego uważając to za naturalny stan – no właśnie!. Bo to jest naturalne i tak ma być, żadnego puszenia i wywyższania się tylko Radosne Bycie Sobą w Pełni Naturalnie. Każda kobieta ma swój talent, to co lubi najbardziej robić w kobiecym stylu i tak może wyrażać Kobiecość- Boginię, Divine Feminine.
    I tak znika wielkość a pojawia się naturalność. A Kobiecość dla mnie to stan celebracji, uświęcenia swego piękna, mądrości, mocy, miłości w sobie czyli bycie Boginią która Jest Naturalna jak samo życie, jak sama natura. Tak odbieram Kobiecość, tym jest dla mnie Bogini i wierzę, że każda Kobieta ją w sobie Ma i każda jeśli zechce może się na nią OTWORZYĆ. BO TO JEST W SERCU I MOŻNA TYLKO WYRAZIĆ CHĘĆ OTWORZYĆ NA KONTAKT Z NIĄ I BYCIE NIĄ.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s