Uzdrowienie Kobiecości, Uświęcenie Kobiecości

Uzdrowienie Kobiecości, Uświęcenie Kobiecości
Celebracja Kobiecości w ciele i sercu.
Jestem Kobietą tak wybrałam. Jestem kobietą a we mnie żyje bogini. Divine feminine ( Boski Pierwiastek Żeński ) rozkwita niczym kwiat bo ziarno już dawno posiane było. Dojrzały kwiat rozchyla swe płatki w pełni oddając się świętemu połączeniu z boską kobiecością a tym samym w pełni otwiera się na boską męskość. Lecz Kobieta w sobie najpierw ustanawia połączenie z Matką Ziemią co odnowi ten święty związek. Kobiecość w nas wymaga uzdrowienia, ukochania każdej swej intymnej części która jest czysta i piękna. Kocham swoje kobiece ciało i błogosławię jego stworzenie tu na ziemi. Uzdrawiam każdą jego część i otulam się sobą w sobie celebrując ten moment. Całe ciało przenika miłość ziemi i kosmosu. Jest tylko taniec miłości i każda komórka ciała drży a serce śpiewa najpiękniejszą z pieśni.

Bogini Kobieta, harmoznia z ziemią, uzdrowienie kobiecości 003

4 uwagi do wpisu “Uzdrowienie Kobiecości, Uświęcenie Kobiecości

  1. Rzeczywiście jest podobieństwo 🙂 i przypomniałaś mi o tym ❤
   To też dowód na działanie mandali w życiu a przejawiają się w niezwykły sposób, Idealny . Tworząc mandalę daję jej swoją energię z serca z uczuć i marzeń, dodaję minerałów moc a reszta dzieje się sama. Reszta jest zaufaniem że dzieje się Samo Dobro i że przyjmę com stworzyła Akceptując w pełni siebie i swe Wybory.
   Kiedy powstawała mandala ( czerwiec 2013) czułam w sobie niezwykłe uczucia. Wtedy jasno i wyraźnie dałam sobie znać, że moja dusza jest czysta i piękna- perłowe opale są tego wyrazem, wyznania miłości do samej siebie- założyłam je na tańce i potem na spotkaniem z Amira z myślą że „wzmacniają światło mej duszy„. Aby to poczuć przeszłam i tak długą drogę i w tym otworzyłam się na moc zwierząt- puma Blakija dzięki Kamieniowi Faraonów była pierwszym świadomym kontaktem mnie wspierającym, teraz jest ich więcej.
   Teraz w tym obrazie zintegrowało się wszystko co duchowe z tym co cielesne w połączeniu z Matką Ziemią przez krew- dodałam czerwoną barwę krwi życia na magentowej uzdrawiającej miłości ( magenta silnie wspomaga uzdrawianie na głębokich poziomach mnie samej). Obraz ożył i ma ogromną moc oddziaływania i jest wyrazem tego, że zakochałam się w sobie. Jest wyznaniem miłości do siebie jako całej istoty.
   Kiedy zamykam oczy płynąc w podróży do serca bram przekraczam Ogrody Mej Duszy zmierzając do mojego „Świętego Miejsca” z którego wyruszam z wizytą tu i ówdzie. Ostatnio samo się dzieje i zawijam się do siebie, do jednej komórki która mnie woła. Obserwuję i czuję się niezwykle a ona pokazuje mi wiele obrazów, wywołuje uczucia i emocje. Na końcu biorę ją w dłonie i wkładam do serca czując miłość i wdzięczność jak przepływa w obie strony. Zakochuję się w sobie każdego dnia mocniej i mocniej i zawsze przy tym płyną łzy szczęścia bo nic rzec wtedy się nie da :D.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s