Odnowienie Kobieta

Jest taki  czas kiedy kończy się pewien etap w życiu. Wtedy ciało i duch przygotowują do oddania wszystkiego co łączy z dawnym etapem, wtedy można tylko płynąć do celu ufając sobie, swemu sercu. Trzeba dokonać wysiłku, dojścia do miejsca w którym stykają się rzeczywistości kierując się tylko każdym następnym krokiem bez widzenia całości. Dopiero kiedy znajdziemy się we właściwym miejscu i czasie odczuwa się wszystko tak mocno, łączą się obrazy w całość. Ta chwila odczuwana głęboko  pozwala by się zadziało , by odpłynęło to, co tak długo było noszone w sobie, w sercu i pod sercem. To wszystko zmienia choć boli , to wszystko zmienia choć trudno było się rozstać, to wszystko zmienia choć czuje się smutek , to wszystko zmienia choć nie wszystko się pojmuje od razu.  Wyłania się z  miłości istota ogarniająca nasze ciała i życie bezwarunkowo wspierając na ścieżce życia, w dochodzeniu kim się jest naprawdę i w zaakceptowaniu tego procesu kiedy wpływa w nas nasza prawdziwa Istota. Kiedy odnajdują się cząstki zagubione, wyparte i zapomniane czekające serca gotowego objąć je czułością, serce dające miłość  dla każdej z nich czekającej wybaczenia i pokochania bezwarunkowo. Odnowienie Jaśnieje coraz silniej i pełniej w sercu, Odnowienie siebie w całości, Odnowienie jak komunia z duchem w miłości. Głosem serca jest nasz dźwięk…  dźwięk głosu wydobytego z najpiękniejszego instrumentu jakim są struny głosowe… oczami serca piersi i trzecie oko przenikające ciemność miłością z serca…  oddech tchnieniem życia szumiący w sercu niczym fale oceanu wody uzdrowienia…  wibracją serca każde uczucie które jest jak słońce na naszym niebie. W kielichu serca z miłością tańczą człowiecze istnienie i duch przenikający przestrzeń czyniąc dla Odnowienia siebie.

Kobieta Magenta , piersi oczy serca, solar słońce, góry

Obraz z 27.03.2014

2 uwagi do wpisu “Odnowienie Kobieta

  1. cyt”Jest taki czas kiedy kończy się pewien etap w życiu. Wtedy ciało i duch przygotowują do oddania wszystkiego co łączy z dawnym etapem, wtedy można tylko płynąć do celu ufając sobie, swemu sercu. Trzeba dokonać wysiłku, dojścia do miejsca w którym stykają się rzeczywistości kierując się tylko każdym następnym krokiem bez widzenia całości. Dopiero kiedy znajdziemy się we właściwym miejscu i czasie odczuwa się wszystko tak mocno, łączą się obrazy w całość. ”

    dobrze powiedziane …są takie momenty kiedy nie widać całości łatwo wtedy gubi się sens….

    1. ❤ 🙂 Obraz malowałam przed wyjazdem ale dopiero teraz zaczęłam pojmować jego sens… teraz pojęłam wiele i i jeszcze więcej rozpoznań spływa do serca.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s