Głazy Krasnoludów- spotkanie i odsłonięcie Serca Głazów … Mandala Serce gór

Wycieczka z moimi dziećmi, trzema synami i kochaną siostrzenicą – już kobietką ale kochaną. I ta wycieczka okazała się być cudowna.

Dzień wcześniej zebrawszy płatki z opadających kwiatów ułożyłam mandalę, szukałam u rodziców podkładu i znalazłam obraz, obraz gór. I ułożyłam cały cykl z nimi. Mandala Serce Gór z 9.07.2014… Serce góry woła mnie znowu… jej duch przyzywa a serce drży słysząc znowu ten głos cichy a mocny jak dzwon bijący w mej duszy.Mandala z minerałów i płatków kwiatów:

mandala na obrazie , mienały, płatki kwiatów, góra 051

Neil Finn- Song of the Lonely Mountain

Muzyka o górze i krasnoludach wkomponowuje się idealnie w tekst 🙂

Głazy Krasnoludów tam jest moje miejsce mocy, tam wciąż odkrywam coś nowego ale jak nie odkrywam to świetnie się czuję. Bo dobrze jest mieć miejsce gdzie po prostu można BYĆ i odpoczywać, regenerować się i BYĆ. A tym razem będąc z dziećmi czułam sie szczęśliwa, radosna i wyzwolona, bo tego dnia jakby rozstąpiły się czarne chmury, jakiś mur rozpuścił się…

Wchodzenie pod górkę

Głazy Krasnoludów, Sudety, dzieci, las 012

Formacje Skalne

Głazy Krasnoludów, Sudety, formacje skalne 015

Głazy Krasnoludów, Sudety, formacje skalne 014

Głazy Krasnoludów, formacje skalne, sudety 072

Ścieżka pod skałami i Roślinność na górze 🙂

Głazy Krasnoludów, Sudety, Las, 019 Paproć, Głazy Krasnoludów, formacje skalne, sudety, rośliny 067

Głazy Krasnoludów, formacje skalne, sudety, las i słońce, rośliny 054 Głazy Krasnoludów, formacje skalne, sudet, las, rośliny, drzew 053

Postać Hipopotana całującego skałę  i coś na kształt żubra czy bizona

Głazy Krasnoludów, Sudety, gorzeszó 030 Głazy Krasnoludów, Sudety, postać żubr bizon 027

Widok jak z krainy elfów…

Głazy Krasnoludów, formacje skalne, sudety, drzewa, rośliny, las  059

Pozdrawiam 🙂

Mrrmaur duch SKały, Gałzy Krasnoludów, Sudety, Ja ANa 061

Mrrmur duch skały , Głazy Krasnoludów, Ja Ana, medytacja, Sudety 062

Spędziłam wiele wspaniałych chwil z dziećmi, poświęciłam im uwagę pozostając jednak czujną na otoczenie co owocowało ciekawymi zdjęciami skał. Aż poczułam by wejść na pewną skałę, miałam sobie zrobić tylko zdjęcie ale zostałam tam na dłuższą chwilę sama. Wyciszałam się , czułam silne wzruszenie. Dłonie bardzo mocną energię czuły więc trzymałam je nad skałą aż do wyrównania energii. Poczułam obecność ducha, nazwał się MrrMur a może tylko przesłanie od niego, że rozpuszczają się mury 🙂 … to był kontakt poza werbalny, czułam że nawiązuję ważną więź, jakbym otrzymała zadanie. Już zaczęłam je wykonywać, ale dokończę następnym razem. W pewnym momencie pojawił się mocny purpurowy kolor, czułam się w innym wymiarze. Potem wydobyłam głos, zaśpiewałam wykorzystując intuicyjny śpiew. Dźwięk jest niezwykle ważny dla ducha tego miejsca aby przełamać bariery.

Wychodząc do dzieci przeszłam przez Bramę grzybkową… tę ścieżkę zejścia wybrałam intuicyjnie , widać Brama była symbolem zmian, przejścia, przełomu. Tym w istocie była.

Głazy Krasnoludów, formacje skalne, sudety, brama grzybki 068

W bramie popatrzyłam na korzenie drzewa, drzewo takie żywe z duchem w sobie, zapatrzyłam się na nie, wczułam się pozwalając wpłynąć temu co mnie otacza we mnie… poczułam się jak w zaczarowanej krainie , poczułam się szczęsliwa

Głazy Krasnoludów, formacje skalne, sudety, drzewo korzenie 070

A będąc już na dole poczułam aby odwrócić się i zobaczyłam Kamienne Serce Głazów a potem postacie strzegące tegoż skarbu.

Jak się nie wzruszać na takie cuda natury, na takie dary?

Głazy Krasnoludów, Sudety, postać, serce, strażnicy 073

sercowy głaz, Głazy Krasnoludów, Sudety , postać 074

 

 

 

 

Głazy Krasnoludów, Sudety, serce skały,postać 075

 

4 uwagi do wpisu “Głazy Krasnoludów- spotkanie i odsłonięcie Serca Głazów … Mandala Serce gór

  1. Czyli mój szmaragd noszony na sercu niedawno mocno jednak podziałał, bardzo mocno z nim się zespoliłam…

   A to zdjęcie jeszcze w czerwcu sobie zrobiłam i ten kolor wtedy mnie zelektryzował… potem sięgnęłam po mój jasnozielony surowy szmaragd- mam ładne parę lat ale nigdy z nim aż tak blisko nie byłam więc cieszę się że działa :)))) Poza tym teraz wiedzę jak to się dzieje , fragment do fragmentu , puzel do puzla układa w czasie swoją historię prowadząc do celu, czasem niewidocznego- bo przygoda z zielenią zaczęła się dawno temu… narastała z czasem co jakiś czas wnosząc głębsze rozpoznania, teraz też jest ważne- moje dłonie pełne zielone uzdrawiającego światła.
   https://anilalah.files.wordpress.com/2014/06/orb-kula-energie-ziel-szmar-033.jpg

 1. Kochana, notka piękna,
  Ty piękniejesz…
  z powodu coraz większej radości w sercu, coraz większego zrozumienia,
  wyzwalania miłości… sobą…

  a zdjęcia głazów… cudne. Ile tam się dzieje…?
  Dziękuję.

  A TA ZIELEŃ NOWEGO TŁA… TO JEST DOKŁADNIE TEN ODCIEŃ ZIELENI, KTÓRY WIDZIAŁAM NA TWOICH RĘKACH I DŁONIACH. 🙂

  Dziękuję za Twoje już moje obrazy. Oba są piękne, ale ten z BOGINIĄ jest… no wiesz, brak mi słów. ❤

  (z)
  Miłością
  JESTEM
  😀

  1. Cieszę się że mogłam przekazać Tobie te obrazy z wdzięcznością za piękne bycie razem jeszcze w styczniu, same się wprosiły do Ciebie te obrazki :).
   Im więcej trudnych spraw się ukazało tym więcej w sobie warstw usunęłam, rozpuściłam przez wejście w emocję… przez odczucie z czym jest związana i otrzymywałam odpowiedź z mojego wnętrza lub przez naturę lub ludzi- bo świat odpowiada na nasze potrzeby różne :).
   Oj dzieje sie tam choć mam odczucie że chyba w całej naturze się dzieje albo to we mnie mej całej naturze się dzieje i dostrzegam to w świecie zewnętrznym. Albo jedno i drugie. Lubię ten świat odkrywać po swojemu gdyż dla mnie ważne teraz jest tworzenie ścieżki nowej łączącej mnie z nowym co spływa abym mogła przyjąć i rozpoznać. Dlatego prawie przestałam czytać jakieś duchowe książki bo tyle spływa do mnie że nie nadążam z odczuwaniem i rozpoznawaniem:) Hihi choć bywają dni gdy „umieram z nudów” niby, czuję że nic się dzieje i że smutek mnie ogarnia za duży- ale takie dni są potrzebne żebym się nie rozpędzała – to takie czerwone światło żeby wziąć oddech , uspokoić się i wyciszyć ogarniając siebie 🙂
   No tak, pewnie dlatego wybrałam tę zieleń zmieniając motyw u siebie 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s