Minerały- cowelin

Z dnia 15.08.2014
Cowelin (kowelin)
15.08.2014
Wzięłam go do dłoni… czułam się dziwnie bo uświadomiłam sobie że jestem spowita czymś ciemnym, smutnym… relaksowałam ciało ale nie mogłam poczuć kamienia. Odlatywałam w sen więc się położyłam ale przysłoniłam oczy ciemnym materiałem. Kamień położyłam na sercu. I wtedy ukazał mi się niebieski, cyanowy świat fraktalny wielowymiarowy, coś pięknego i zachwycającego – kocham takie chwile i obrazy … czułam się jakbym była w środku tych światów jak w filmie. Chodzi o to że widziałam struktury i warstwy i to co jest pomiędzy nimi. Byłam tak w środku pomiędzy jednyą a drugą pofalowaną niewymiarową „siateczką z wzorków różnych” . To doświadczenie było głębokie, stan ten zapamiętał się we mnie, czuję że serce Wie ale naprawdę umysł jeszcze nie. Najbliższy czas pokaże co to za wiedzę mam do uzmysłowienia sobie.
Potem fraktale zmieniały się w inne obrazy min. ukazując postacie kobiet. Urywki zdarzeń z życia spoza życia ale migawki były nie do uchwycenia i zapamiętania. W jednym z obrazów moje oko patrzyło przez lupę na odległy widok- pomyślałam to jak wejrzenie trzecim okiem w głąb. I takie miałam odczucie głębokiego wejrzenia w siebie i poza siebie w inne światy.
Wyciszyły się obrazy i myśli, zanikały i było mi dobrze z tym… tak dobrze ze nie chciało mi się kończyć ani wychodzić z tego stanu. Trwałam w nim chłonąc całą sobą obecność kamienia w milczeniu… odczuwałam przyjemność z bycia w medytacji z zamkniętymi oczami. Odpoczywały oczy, ciało, odpoczywała dusza. Przyśpieszyłam otwieranie oczu i zabolała nagła jasność. Więc nie należy się śpieszyć z wychodzeniem z głębokiego relaksu kiedy ciało tak bardzo się go domaga i prosi.

Cowelin ( kowelin), minerały , ciemno niebieski, cyan, połysk metaliczny 3604

Jedna uwaga do wpisu “Minerały- cowelin

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s