Medytacja z Pełnią w Rybach, Księżycowe Podróże

delfiny, ocean, księżyc, nocNie znam niestety autora  grafiki.

Pełnia  w Rybach 09.09.2014, h 3.38
Ja mam śnięte dni przed pełnią, nawet w dzień po prostu napada mnie sen i padam… wieczorem też odpłynęłam czując gęstszą atmosferę. Ale obudziłam się przed budzikiem i usiadłam do medytacji z intencją uzdrowienia, siebie i ziemi… i po chwili zapadłam w głębię głębi Nicości- błoga cisza, stan przedziwny bo to nie był nawet sen, gdzieś przebywałam ale nic nie pamiętam. Nie , z tej czerni nicości zabłysło mi piękne żółte, bursztynowe koło, może to był księżyc albo inna planeta nieznana mi jeszcze? Dokładnie o 3.50 otworzyłam oczy i byłam zaskoczona moim zniknięciem że tak powiem i nagłym powrotem. Poszłam spać i miałam sen, że ratuję dzieci ze szkoły gdzie grasowali źli ludzie, poszły z własnej woli. Wyszliśmy na wolność ratując też innych przed wejściem w pułapkę- mówiąc że tam źle się dzieje i dając znać na tym zew. którzy zajmują się pomocą, że te dzieciaki potrzebują ratunku przed śmiercią, te które tam zostały. Mocny sen i tak do rana budziłam się i zasypiałam. A nad ranem mgła bardzo gęsta unosiła się wokół, bardo tajemniczy czas. Dobrze że misja Ratunkowa mi się udała.
Rybką jestem też i ta Rybia pełnia przynosi wiele memu sercu i duszy ,wiele dobrego. Wyrównała ostatni sen o wodzie a od wiosny cyklicznie coś o wodzie, powodziach i tsunami. Woda mi śpiewa wszędzie, woda ma wiele pięknych pieśni. O Wodzie tutaj pisałam.

boa notie, drzewo, żółte koło słońca księżyca woda brązNie znam niestety autora  grafiki.

 

Kobieta Księżycowa
Kobieta Księżycowa

Nów Czerwiec 2014.  Podróż w medytacji: powrót do mego źródła- Dzika i mądra Czarna Kobieta- spotkanie u mego źródła, u korzeni…Powrót do domu… do źródeł. Powróciła postać która już bywała u mnie czyli Czarna Kobieta, piękna i pełna dzikiej mocy Afryki- uosabiała powrót do źródeł. Przekazywała przez dłonie i serce przesłania dla mnie, siedziała na przeciwko mnie i dotykałyśmy się dłońmi. I powrócił obraz miłości a w tym obecności dwojga ludzi- a może animy i animusa obdarzających się szczerym pierwotnym uczuciem płynącym z głębi serca, duszy- z ducha.

I namalowałam obraz Czarnej Kobiety

Obraz, barwy życia, czarna kobieta włosy  003Art. Anilalah Eu-lalia

Medytacja 10.08.2014 Pełnia

Ja zanurzyłam się fotel z chaosu , po prostu moc głosów, zdarzeń, emocji bardzo rwących i bolesnych… trudno było się wyciszyć, poświęciłam na to więcej czasu i uwagi, skupiłam się na rozmowie z ciałem. I było coraz ciszej, ciszej… aż pojawiło Nic…… aż pojawił się jeden obraz: srebrne wiaderko leżące a z jego głębokiej głębi lała się woda niczym wodospad w dół. Prawdziwy oczyszczający, odnawiający i regenerujący. Mnie przykuło uwagę wnętrze wiaderka, no jak to toż on dna nie ma? I ta głębia była rubinowa.

kobieta, taniec i księżyc kolor czewień, netNie znam niestety autora  grafiki.

Medytacja Nów lipiec 26

Piękna chwila i odkryciem było że wiele wydarzeń ostatnich dni i miesięcy dziś miały swe ukoronowanie- to jedna z linii czasowych gdzie we mnie spotkały się i połączyły dwie istoty… Zielona bogini ze skrzydłami motyla zielonego czyli siła twórcza mogła wtulić się w ramiona Szmaragdowego Czarodzieja… jego musiałam na nowo odnaleźć w sobie , tę zagubioną cząstkę. Dziś w tej medytacji zrozumiałam ich działanie i aż dech mi zaparło. Dziś skończyłam jeden z obrazów, właśnie zielonego motyla, kobietę o czułym dotyku. Dziękuję bo te medytacje wiele mi dają.

 

Kobieta Zielony Motyl, świecący lej  002

Taniec z księżycem,księżyc,kobieta,gwiazdyArt. Anilalah Eu-lalia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s