Labradoryt kamień zorzy polarnej i nie tylko

Labradoryt minerał, mieni się tęczow  008

Był taki dzień w sierpniu kiedy wybrałam się na spotkanie gdzie miałam posłuchać o Labradorycie… nie pracowałam z nim do tej pory, miałam jeden w domu i to wybrany dla Tomka. Więc przed spotkaniem zrobiłam zdjęcia i odkryłam że ma w sobie tęczy czar. Po kilku tygodniach pracy zmienił się kamień, ma inne barwy i na końcu wpisu są jego nowe zdjęcia. Na spotkaniu usłyszałam że jest zwany też Kamieniem Zorzy Polarnej , nie wiedziałam tego więc mój zachwyt był niebywały. Kocham Zorze Polarne i umieszczałam je na tym blogu. Otrzymałam wiele praktycznych informacji ale było jeszcze coś, co mnie zaintrygowało. Ten kamień ma wiele pięknych barw, zazwyczaj niebieski kolor jest najbardziej ulubionym ale jest inny kolor równie ważny… to żółta barwa mieniąca się jak słońce, a najbardziej jest pożądany kolor oddający złoto ponieważ ta wibracja może wniknąć w naszą aurę, kiedy z nim będziemy się przyjaźnić. Wszak wibracja tej barwy jest mistrzowska więc można spróbować wzbudzać w sobie tę wibrację. Ten minerał utożsamiany jest z Duchem Natury i to jest najważniejsza trzecia sporawa która mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie. Kiedy medytowałam z nim w czasie spotkania łącząc się z Duchem Natury nie czułam nic nadzwyczajnego ( obrazy były zbyt skomplikowane bym mogła je zapamiętać ), czułam za to że ” my się już znamy” i nie wiedziałam o co chodzi. Aż w końcu przypomniałam sobie 11 września skąd to My się znamy, z medytacji na Raduni w 2012 kiedy ukazała mi się jego „postać” utkana z natury właśnie ( wtedy tego nie skojarzyłam, myślałam duch góry ale góra jest żeńska a nawet trójżeńska, bo są tam trzy energie kobiece dość surowe dla niektórych w odbiorze, ja poznałam dwie do tej pory ). Zawsze zawracałam się do ducha drzewa, rośliny , wody – każdego z osobna ale nie wpadałam żeby zwracać się do Ducha Natury, zwracałam się do Gai. Tamto spotkanie w połowie sierpnia wiele zmieniło we mnie, cały czas nosiłam kamień ze sobą, medytowałam lub zwyczajnie wychodziłam na powietrze do lasu czy na balkon z kamieniem i zanurzałam się w nim myślą. A on właśnie częściej zachęcał do wypraw do lasu, poszukania nowych sposobów łączenia się z naturą.

Labradoryt z Duchem i Tęczą

Labradoryt minerał, tęcza 007

Labradoryt 01.09.2014

Wzięłam go dłonie- sięgam po niego co dziennie od dwóch tygodni- usiadłam na powietrzu ( lubię z nim gadać na powietrzu właśnie ) zanurzałam siebie i ciało w błogostan. Trzymając w dłoni minerał odpływałam w wyciszenie i zawsze jest taki moment kiedy następuje zmiana… nagle zaczynam widzieć inaczej, przed moim duchowym wzrokiem pojawiają się obrazy barwy. Dziś szczególnie mnie zachwycił widok pastelowych kolorów żółci- taki pudrowy jasny ale bardzo ciepły jednocześnie, perłowo żółte w subtelnych odcieniach. Byłam zachwycona tym bardziej że wyłaniał się zarys postaci. Ta postać była obecna kiedy zmieniły się barwy. Bardzo delikatny zarys ale bardzo mocna świadomość ( jego obecność wyczuwam cały czas, noszę go ze sobą codziennie). Potem zwróciłam uwagę na pewien fakt, że widziałam jak napływa światło do moich oczu. Ale płynęło z mojego wnętrza z za oka, opływając je, z oczodołów ku tęczówce, wiele gęstych nici świecących. Nie dobiegały do centrum mego wiedzenia, bo rozbłyskiwało a ja widziałam prze małe kółeczko pozostawione bez rozbłysków. To były rytmiczne fale napływającego światła od. wewnątrz i rozbłysków kiedy spotykało się ze światłem słonecznym.światłem słonecznym.

Labradoryt minerał, tęcza  001 Labradoryt minerał , tęcza 011

labradoryt,minerał

 Labradoryt i obraz – Duch Natury

Obraz Duch Natury z 2012 (ukazał mi się na Raduni podczas medytacji w maju 2012 r. )

mandala, obraz Duch Natury, minerał labradoryt, kwiaty 012
Utkany z tego co żywe w Naturze której Matką jest Gaia. Duch Natury obejmuje naturę z miłością niczym Ojciec i jak ojciec pragnie aby ludzie uczynili Naturę swym życiem, uświęcili ją z radością w sercu i w każdym swym działaniu. Duch Natury przemawia przez Labradoryt, minerał który mieni się niczym zorza polarna złotem i delikatnym błękitem zachęcając do wejścia na ścieżkę światła gdzie nagrodą jest poznanie Darów Ducha Natury.
Mandala z labradorytem wspomaga chęć połączenia się z Duchem Natury, promienieje i wiruje tworząc połączenie z Duchem dzięki wibracji kamienia. 11.09.2014

duch góry radunia, obraz,

Mandala Gwiazda, Płatek Kwiatu Życia

mandala z labradrytem, kwiaty, gwiazda, mienrał 021
Kwiat Życia rozkwitający na zdrowie
Ułożyłam z płatków kwiatów wzór gwiezdnej śnieżynki ale z goździków i listków geranium ( przekwitające i usychające więc ułożyłam co serce dyktowało ) . To wzór kodu łączącego w sobie Ducha Natury a mającego odbić się w wodnym świecie ciała w postaci takiego Kwietnego Płatka Wody. Labradoryt tutaj jest właśnie tym wzmacniaczem który łączy się z naturą przekazując od niej wiedzę wspomagającą procesy zmian w ciele fizycznym, żeby ciało podążało ku zdrowiu a my z nim. Aby nasze serce i umysł wspólnie połączyły siły z ciałem i w przyjaźni, harmonii, z radością tworzyli nowe zdrowe życie zgodne z naturą w sobie i w świecie. Taki początek pięknej przygody rozkwitającej w ciele Kwiatami Życia pomagającymi zmienić swoje ciało z zdrową oazę miłości. 11.09.2014

 

Labradoryt z 15.09.2014

Labradoryt, minerał zorzy polarnej,  001

Labradoryt, złoty,minerał  005

labradoryt, minerał 004

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s