Nieba prezenty

Niebo,chmury, dłoń, kula , szczęście w moej dłoni

Niebo ( 18.09.2014)  zawołało weź swoje szczęście w dłonie, zobacz możesz to zrobić i całe niebo jest z Tobą… to co serce śpiewało wtedy nieśmiało jeszcze nie przyjmowałam za pewnik ale wszystko wokół wołało uwierz w cuda… wiele niebo mi pokazało a słońce przyciągało niczym magnes i tak dłoń boga ujrzałam a w niej skarb. Skarb mego życia wzięłam w swe dłonie, odnalazłam w samej sobie cudów moc. Niebo przygotowało mnie na najtrudniejszy kawałek drogi do siebie, drogi wyzwolenia i odnalezienia mocy i wiele innych skarbów mego życia. Niebo zapłonęło niczym ogień i ukształtowało wieść od ducha mego.

ptak słoneczny, niebo, chmury, słońce kolor
Zdjęcia zrobiłam 18.09.2012 niedługo po przeprowadzce do Warszawy.  Z Podniebnych Tarasów które stały się dla mnie miejscem zaglądania w niebo i z czasem to niebo zaczęłam zapraszać w moje życie. W tamtym czasie ptak na niebie rozłożył skrzydła i pofrunął przez niebo niczym wielki orzeł , król podniebnych przestworzy. Zabrał mnie w swoje podróże i uczył jak odnaleźć skrzydła i jak odważyć się wykonać pierwszy lot. Trwało to wiele miesięcy ale już wiem, udało się.

słoneczny ptak, niebo, chmury, kolor

Świetlisty szlak

słońce rzeka woada 2013-09-15 Zachód słońca wycieczka do lasu 003

słońce niebo 2013-08-07 Park Bródnowski z basią, zachód słońca 038

Promieniowanie z dzisiaj 27.09.2014
Dziś czułam wołanie nieba.. czułam jak wzywa mnie bycie pod gołym niebem… pragnęłam czuć przestrzeń niczym nieograniczoną pełną promieni słońca pełnych ciepła i życia… wciąż promieniejące ze źródła we mnie moje słońce gorące promieniujące coraz mocniej i dalej i piekniej  ❤
niebo, chmury, słońce, promienie, kolor  017

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s