Cavansyt minerał w kolorze oceanu i mandale

mienrał, cavansyt nieb  027

Cavansyt, minerał z grupy krzemianów warstwowych. Cavansyt powstaje w wyniku działalności roztworów hydrotermalnych. Występuje w pęcherzach pogazowych i szczelinach skał wulkanicznych (w bazaltach, andezytach, melafirach). Najczęściej współwystępuje z takimi minerałami jak heulandyt i stilbit.

cavansyt, mienrał, nieb  029

A zaczęło się od Cykorii Podróżniczki… obrazu z wodą który czeka ukończenia… obrazie który jest w sercu od jakiegoś czasu i czeka. To najpierw był dźwięk który mnie wołał a potem powracał i powracał wraz z silnym wzruszeniem aż pojęłam, delfin i syrena  tak mi śpiewają i coś przekazują, co ?- tylko serce wie. I Cavansyt oddaje to wszystko i po prostu wszedł mi w dłoń i nie mogłam nie zrobić mu sesji, zgraliśmy się idealnie :))

Odczucia:
Zauroczył mnie rok temu ale dziś poczułam jego wołanie tak mocno jakby dzwon zadzwonił muzyką sfer niebieskich i wód oceanu gdzie pływają delfiny i wieloryby śpiewające swe pieśni. Rozrastają się niteczki układają we wzoreczki i mnożąc się jak to we wspólnocie zrostów. Bo dobrze jest poczuć porozumienie i radość z bycia razem w grupie.
Mów do mnie, mów prosi Duch i wciąż nawiązuj komunikację z sercem i ze mną i pozwalaj sobie na śmiałe wyrażanie marzeń głosem, nazywaj i szukaj z pasją podróżnika.

cavansyt, mienrał nieb  034

Mandala niebieskich minerałów z jesiennymi darami: owocami róży dzikiej i jej płatkami, płatkami kwiatów, liśćmi i lawendą. I minerałami: cavansyt, lapis lazuli 3, topaz, chalcedon, celestyn, kamień anielski, agat koronkowy 2, larimar, akwamaryna serce, akwamaryna wisiorek, agat koronkowy 2, sodalit, aqua aura, turkus, chryzokola, agat, ankynolit.

Cavnsyt zaprosił do zabawy inne niebieskości i wesołe kolorki jesieni. Mieszają się i rozkręcają zastałą energię i obracają koło zmian.

mandala niebieskie mienrały i jesienne liście ,cavansyt 005

Mandala na błękitnej wodzie niebieskie kamienie wibrują… woda płynie i niebo się w niej przegląda, chmury tworzą kształty w które można się wpatrzeć  i ujrzeć niezwykłe rzeczy… tak płyną marzenia w wiatrem i tak spływa spokój wyciszający myśli… jeszcze raz w pełnym zaufaniu oddaję się płynięciu w rzece życia, jeszcze raz kładę się powierzchni wody na plecach i pozwalam się nieść ku mojemu brzegowi ucząc się bezwzględnego zaufania we własną błękitną gwiazdę.

(cavansyt w środku, lapis lazuli, topaz, chalcedon, celestyn, kamień anielski, agat koronkowy, są jeszcze dwa małe obeliski kryształu. Dookoła larimar, akwamaryna serce, akwamaryna wisiorek, agat koronkowy, sodalit, aqua aura, turkus.

mandala na obrazie, niebieskie mienrały, kryształy górskie  026

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s