Znak- niebieski promień nieba cz.III Uzdrawiającej podróży

Połączyły się sny w jednym, Zorza zielona cz.I  i błękitno-biały promień światła teraz cz.III a pomiędzy spacer cz.III.

zorza ziel,, gwiazdy, niebieskie

Wiele przeżywałam wcześniej ale po obudzeniu pamiętam sen od tego momentu, prawie końcówki. Otworzyłam drzwi i śpiewali mi piękne pieśni mężczyźni, kilku ich było i zapamiętałam że na spodniach mieli białe kwadratowe płaty materiału od pasa do kolan. Pukali od mieszkania do mieszkania śpiewając pieśni w specyficznym języku, można powiedzieć „mantrowali” literakmi śpiewając do Dusz ludzkich. Nawet wyszłam za nimi na korytarz, hmmm ale coś się zamieszało jakbym nie miała za nimi iść- a chciałam bo tak ładnie śpiewali :), byłam zmieszana ale przez chwilę. Bo potem zdarzył się Cud!

dziecko, kosmos
Tutaj są obręcze, ja widziałam je nad sobą na tle błękitnego nieba gdzie były podobne obręcze a w samym już środeczku było białe światło. No i nie było dziecka ale ono łączy się ze snem z poprzedniego dnia. Obrazek z internetu

plejady, kosmos

Te obrazki już kiedyś umieszczałam, miały dla mnie znaczenie. A pisałam o Plejadach-Błękit Gwiazd tak nie dawno, na pewno to miało znaczenie.

leży kobieta i kosmos, mandale,net twarz, kobieta, kosmos, net

Zobaczyłam nad sobą błękitne niebo i zamarłam z wrażenia… poczułam takie uniesienie w piersi które mówiło, że dzieje się Cud… że ja to skądś znam, że czuję że to znam! Widzę kręgi na niebie, jest ich kilka obręczy składających się w ziarenek białych i niebieskich- mogłabym powiedzieć skupiska gwiazd, bardzo silnie skupione albo grudeczki . A z samego białego środeczka wypłynął strumień światła biało- błękitny ku ziemi. Mogłabym powiedzieć Duch zasiał ziarna w łonie ziemi mej aby cud naradzania życia mego zaczął się dziać wedle pieśni mej Duszy, mego Serca i Ducha.

I teraz dostrzegam że stoję na górze wysokiej, przede mną niżej piękna przestrzeń życia, zielonych łąk, lasów i magii. A z samej mej lewej strony laserowy strumień światła wskazuje domek, piękny wiejski domek. Ta przestrzeń była nieograniczona i jak z moich marzeń a promień to już był cud nad cudami gdy ukazał mi ten ten domek, mały i daleko lecz poczułam całym sercem że on jest częścią mnie. Jest we mnie i poczułam że urzeczywistni się i cała reszta też. Bo już to już jest, teraz mam sie tam znaleźć by tym żyć. Bo tu nie chodzi by o to by śnić tylko lecz by żyć i w tym życiu sobą być.

I zobaczyłam pewien obrazek u Elen – Dziękuję Elen :), nie skojarzyłam go ze snem wczoraj lecz dziś widzę com sobie wymalowała, własne spełnienie. I przypomniałam sobie własny obraz, moją inspiracją była ta kobieta w innej grafice.

kobieta fiolet, cyanit, obrazek
Z internetu
kobieta i przestrzeń kolorowa do wypłenienia s
Z internetu

I namalowałam obraz we wrześniu:

Istota wód oceanów i kosmosu - połączenie
Istota wód oceanów i kosmosu – połączenie. Art. Anilalah Eu-lalia

Przesłanie do niego:

Wyłonienie sygnatury duszy
„Zainspirował mnie inny obraz do namalowania tego obrazu.
Poczułam sercem że Jestem tym. Jestem energią kobiecą połączoną z oceanem wód i oceanem kosmosu… otwieram się na wołanie gwiazd. Połączona ze swoją Istotą dotykam gwiezdnych dusz miłujących światło i życie na ziemi, słyszę ich dźwięk i widzę ich światy. Odkrywam własne gwiezdne pochodzenie i oddaję się swemu duchowi aby mnie prowadził. W oceanie życia istnieje  mój własny unikalny wzór który teraz staje się jawny i w pełni zrozumiały, moje pochodzenie staje się darem wypełniającym życie w Teraz zgodnie z własną legendą.
Sygnał mojej otwartości dla poznania gwiezdnego mego pochodzenia.

KOBIETA NAGA, KOSMOS
Z internetu

Dziś był następny sen lecz jego już nie zapamiętałam, na pewno znowu coś się działo. Bo w tych snach najpierw coś robię i bywają to nie łatwe sprawy a potem przychodzi spełnienie, zwieńczenie dzieła. Mam od rana nastrój świąteczny czyli sen odczuwam choć go nie pamiętam.

„Są takie rzeczy w życiu do których czasem dobrze wrócić, pobyć sobie z nimi, przypomnieć doznania i poznać nowe z nową świadomością. Tak się czuję, jakby były święta w Mojej Krainie Marzeń, powiew zmian, podniecenie niespodzianką, klimatyczne światełka, oczekiwanie na niespodziankę w ciszy i spokoju… dokonało się… smakuję chwilę zapachem słodyczy miłości wypełnionej, może pojawią się goście niespodziewani i Ci oczekiwani więc szykuję swój dom, swoje święte miejsce na święto życia, nowego życia naradzanego w mym łonie ziarenkami obfitości myśli… Anilalah Eu-lalia 05.12.2014

magiczna kraina wróżek kolor

łania, sar różowe kwiaty, zwierz lasu

Wczoraj też Nameya- Dziękuję Aniu- zainspirowała mnie tekstem o Łagodności.

Więc napisałam:

Łagodność – cały rok we mnie jest ta informacja… od stycznia gdy wyciągnęłam kartę łagodność ( sarenka na niej była) do góry nogami. Doświadczałam w sobie czym jest dla mnie i a czym nie jest i wiem że nie jest uległością, zgadzaniem się na wszystko co mi nie służy, walką ze sobą i światem, agresją, milczeniem gdy trzeba mówić jasno prawdę, emocjami zwiniętymi w kulkę, niepewnością jutra, niepokojami myśli, braniem wszystkiego do siebie i rozdawaniem się bez granic, byciem miłą nad miarę… I zastanawiałam się jak ją w sobie rozwinąć tę Łagodność? Próbowałam i próbowałam i już zaczynam pojmować, gdy swe serce miłujące otworzyłam na Ducha, na umysł Boga by zaczęły Razem żyć we mnie łatwiej u mnie gości Łagodność.W Mojej Krainie Marzeń Serca i Woli Ducha rodzi się przestrzeń dla mnie samej, gdzie znika chaos a życie płynie bez trudu płynnie. Tu gdzie odwaga mieszka by widzieć prawdę jasno i wyraźnie, gdzie pieści mnie Miłość z czułością Bogini mej kochanej i Boginka. Tak przestałam „udowadniać kim nie jestem” na rzecz Bycia sobą w tańcu życia i bez wysiłku poczułam jak rozpostarły mi się skrzydła by realizować siebie wedle swego planu Duszy. Jestem u siebie, w domu, swym świętym miejscu i nigdzie nie muszę biec. Czuję jak dotyka mnie czułość innych serc, jak wola ma wzrasta. Już w sobie mam wszystko i wyjdę na przeciw tylko temu do czego serce zagra mi melodię. I Łagodność może zostanie na już stałe. Bo łagodność wypływa z mądrości, z tego co doświadczam i jak nauczyłam się przyjmować porażki, jak radzić sobie z wyzwaniami, jak się sobą zaopiekować i wzmocnić. Pozdrawiam Aniu, Dziękuję za ten tekst który pomógł mi wejrzeć głęboko w siebie. Anilalah Eu-lalia 04.12.2014

rosliny trawa zielona, białe piórko rasowane 006 pióro białe puchate na rośliny zielone trawa 004

Piórkowo mi od wczoraj dzięki inspiracji innych, piórek i piórkowych chmurek 🙂

net,pióro, geometria

Zapisz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s