Mandala twórczej energii, uwalniania motyli z materii.

Piękne zakończenie roku, gdy od teraz światła jest więcej, ten twórczy ogień pozwolił mi dokończyć pracę nad obrazem długo czekającym swego finału. Dzięki wspólnemu malowaniu z dziećmi otrzymałam przestrzeń do wymalowania, stwarzania obrazu dla kobiety w ramach wymiany barterowej. Jednak przez moje życie przetaczały się zmiany, które uniemożliwiały malowanie, to był czas na wyzwania życiowe, poddaniu się chaosowi, przejścia przez ten czas pracując ze sobą. Żeby malować potrzebowałam harmonii, która nastała z grudniem a energetycznego powera otrzymałam od dzieci z klasy synka a co jestem wdzięczna.
Niech światło rozpalone płonie, z nocy w dzień prowadzi ku nowym wyzwaniom, tym twórczym szczególnie.
Dziękuję Viki ( masuje pachnącymi olejkami) za cierpliwość i zrozumienie

❤ Mandala twórczej energii, uwalniania motyli z materii.
Jesteśmy tu jako na Ziemi świadomość, która mieszka w ciele czyli formy zagęszczonej do ciała, świat wokół też taki jest. I w pracy nad sobą, nad poszukiwaniem miłości w sobie i szczęścia możemy zwrócić się do ciała o drogę… w ciele pełnej komórek, w których jest wszystko zapisane, możemy dotrzeć do wielu spraw bolesnych, które czekają aby je uwolnić, przez ciało, przez materię, uzdrowić, dać miejsce by weszły nowe możliwości w puste miejsca czyniąc to z sercem- żeńską możliwością tworzenia, która kocha obecność męskiego wspierającego ramienia- myśli zasiewającej życie, które ona naradza do życia … możliwości które prowadzą do nauki jak żyć, jak radzić sobie z materią, jak być w tym wszystkim szczęśliwym ze sobą i światem. I jak ciężkość w materii przetwarzać z większą lekkością, czułością i zrozumieniem, że kształtujemy swoje życie w materii, bez uciekania od niej lecz życia w niej i kształtowania z duchową lekkością jak motyle. ❤
Obraz akryl, w centrum kula kryształu górskiego a kwiat wyrzeźbiony w szpachli. Pomarańczowe duże płatki też są ze szpachli stworzone. Dodatki pyłki świetliste czyli brokat.

Album mandala twórczej energii, uwalniania motyli z materii.jpg533

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s