Grudniowe leśne impresje i styczniowe inspiracje

zimowy krajobraz, rośliny puch szron , las Marki 1597

Spacer z kijkami z mężem, mąż dla towarzystwa i dla niego żaden wyczyn ale jest przy mnie i to się liczy, to bardzo dużo znaczy taka obecność. Piękne słońce, niespodzianka ze spotkania z gilami, odkrycie bobrów budujących żeremię na mojej ścieżce i mały cud- kwiatek wyrastający z mandali roślinnej.

kwiat zimowy biały, las Marki 1625
Grudniowy kwiatuszek z roślinnej mandali w lesie

Mały kwiatuszek rosnący w lesie, zielone liście tworzą piękna naturalną mandalę a same kwiatuszki maleńkie są jak cud. On nie był wymarzony on się stał niezależnie od wszystkiego.
Jest jak nadzieja, która rozpala światełko w sercu przynosząc siłę by iść dalej i nie przestawać szukać tego, co ożywia serce, duszę i nasze życie… budzi wiarę, która wypełniając serce daje nowe życie, umacnia w drodze i odkrywaniu swego szczęścia, poznawaniu tego, co istotne by godnie żyć, marzyć i tworzyć…. życie w którym Miłość może rozkwitać jak kwiaty na łąkach naszych serc a kolorowe motyle budzą zachwyt, na skrzydłach swych niosą przesłanie miłości, by pamiętać o miłości do siebie i przez jej pryzmat patrzeć na świat , gdyż łatwiej wtedy zauważyć i piękno i prawdę i wytrwać w tej miłości będąc otulonym miłością Ducha.

roślina ziel mandala, biały kwiat, las Marki 01626
Mandala Roślinna w lesie

Światło … gdyby nie było ciemności nie cieszyłabym się tak, gdy pojawia się więcej światła. 🌞💛  Doceniam… choć marzę wznieść się ponad skrajności i pozostawać stabilnie w spokoju ducha i wobec ciemności i światła, ponad dualnościami… i nie przestawać zachwycać się cudem życia, darem miłości, błogosławieństwem wyższej obecności.

krople wody, wrzos, słońce, kolor, las Marki 1634

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s