Muzyka folkowa, Tolkien, korzenie, marzenia i magia.

😃💛🌞 Na dobry dzień ludowe głosy pięknych polek, w strojach ludowych kolorowych 🌈🌈🌈🌈 uwielbiam góralskie pieśni a w wydaniu dziewczyn głos niesie się że hen aż mam ciary 💫✨💥 No i moje korzenie sięgają Podhala i Pogórza Rożnowskiego czyli południowo-wschodnia część Polski od strony obojga rodziców. Dlatego to też tak na mnie działa .
Wykonanie piosenki Podsiadło „Nieznajomy” przez dziewczyny z zespołu TULIA. No mnie ich głosy bardzo się podobają .

**

DEPEHE MODE folk cover. MUZYKA niezmiennie mnie inspiruje, bo muzyka to dźwięk a po przez wibracje bardzo mocno odczuwam świat i to mi zawsze pomagało wyjść z lodowej pustyni do łąk pełnych życia.

Kiedy miałam naście lat wpadła w moje ręce książka Tolkiena „Władca Pierścieni”. Pierwszą w życiu księga fantasy, w której zakochałam się nieprzytomnie, miłość trwa nieustannie do dziś. Byłam na stancji, tylko tam mogłam ją czytać kiedy nie czytała jej koleżanka i słuchałam z jej magnetofonu utworów Depeche Mode. Bardzo pobudzało to moją wyobraźnię. Marzyłam, by świat fantasy, pełen magii, był prawdziwy, dokładnie jak opisany w książce. Wtedy było mi smutno, że tamten świat nie jest prawdziwy, tak bardzo chciałam w nim żyć. Jednak obudziło się we mnie coś potężnego, wtedy tego nie zrozumiałam w pełni, Potęga Marzeń!🌟✨ Pobudzały wyobraźnię go granic możliwości aż sięgałam poza nie, czasem gubiłam się w tym rozmarzeniu lecz to dzięki nim wytrwałam, nie odeszłam w ciemność, do której tęskniłam. Marzenia przebudziły we mnie kolory, potrzebę malowania barw, otaczania się nimi, chłonięcia ich intensywności. Stąd czerpałam moc do życia! 💚❤💙💜💛💟💞Po latach mogę powiedzieć, że marzenia się spełniają, te nierealne najbardziej zaskakują, bo urzeczywistaniają się w niekonwencjonalny sposób. Ponieważ magia istnieje również w tym świecie, to odkrycie zajęło mi całe lata. Jej oblicze jest nieco inne niż w książce , bo nie może być takie samo!!! Nie mogło być jak ja chcę.! Jest dokładnie tak jak potrzebuję💞, bo chce jest zamierzeniem umysłu a potrzeba rodzi się w sercu i nie zna granic. 💥💚❤💙💜💛💟🌞😘😍🌈💫✨

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s