Mandala czerwona róża, urodzinowe przebudzenie

Mandala czerwona róża, urodzinowa… Przebudzenie do życia w świecie zmysłów, świecie ciała, świecie materii odnajdując w nim piękno, duchowość, życie… żyć i być ponad wszelkimi układami, które ograniczają radość z istnienia na ziemi. Wyzbyć się przywiązania do ciała i życia a jednak żyć całą sobą życiem poza wszelkimi przywiązaniami, płynąć z nurtem w duchu.
Już tak dawno nie układałam mandal, nie rozmawiałam z minerałami… czas kiedy pewne rzeczy się kończą, zatrzymują i zapewne coś zniknie z mego życia by pojawić się mogło coś nowego. Czerwone róże, kiedy już zaczynały przekwitać wzbudziły w moim sercu czułość ogromną i chęć zatrzymania ich widoku na dłużej. Tak narodziła się mandala a ja szczęśliwa bawiłam się tworząc nową mandalę.
Czerwień dojrzała w swej barwie niczym wino, jak moje życie, przechodzi w dojrzałość a już nie młodość, choć dusza wciąż młoda. Zaprasza, by odważnie wejść w życie, poczuć ten nurt całą sobą, całą duszą i całym ciałem… przez czas tu dany kochać i cieszyć się, żyć z całych sił kształtując każdy dzień sercem. Spijać krople szczęścia smakując każdą z osobna, zmysłami odbierać świat, widzieć prawdę i czuć ją głęboko wierząc w swoje istnienie, w dobry swój los a w nim radować się małymi drobiazgami, gdyż później stają się wielkie. Nim wszystko minie poznać smak wolności, która niczego nie burzy i nie zostawia lecz pozwala doceniać wszystko, co niesie ten nurt życia, rozkwitając w swym pięknie ze szczerą radością. Ana Anilalah Członka 21.03.2018

Mandala róża czerwona, minerały, płatki 001

róża czerwona, mokra 012

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s