Odnowa obrazów… Czarna i Magentowa Kobieta

Obrazy przeszły odnowę…przyniosły zmianę we mnie.

Obraz Czarna Kobieta pokochałam na nowo. Czarna kobieta i tęczowe włosy… miałam zrobić małą poprawkę, zrobiło się nieco więcej, nie spodziewałam się takiego efektu, który powstał we mnie po tym malowaniu. Zaszły wewnątrz zmiany, poczułam że domknęły się sprawy, zakochałam się od nowa w tym obrazie, gdyż ta Czarna Kobieta to ja, jakieś moje wspomnienie. Jestem bardzo zadowolona

Miłość ta prawdziwa obejmuje wszystko i wszystkich więc jest poza wszelkim rozumieniem, obejmuje każdy kolor życia , może dlatego tak kochamy tęczę? Róż jest też barwą infantylności, jeśli człowiek za bardzo go lubi. Mnie się podoba najbardziej oglądać go na kwiatach, szczególnie na dzikich różach, w mym sercu pojawia się wzruszenie rozpuszczające subtelnie twarde betony emocji. A jeśli dodać zieleń, przyRody szczególnie, to przynosi to uzdrawiający efekt. A tęcza to życie, kojarzy mi si z moim obrazem Czarnej kobiety, to wyzwalające uczucie , potężne w swej pierwotności, odradzające piękno życia istnienia, budujące most między śmiercią a życiem , prowadzące poza wszelkie granice zawsze do życia , do miłości bez względu na wszystko. Może miłość dlatego jest tęczowa a nie różowa czy zielona?
Dzięki Bogusiu Andrzejewska za inspirację w związku z tęczą i miłością.

Czarna kobieta tęczowe włosy, obraz 35

Magentowa Kobieta… malując Czarną Kobietę wpadł mi w oko ten obraz, coś mi w nim nie pasowało i zaczęłam zmieniać, trwało to kilka dni z obydwoma kobietami. I zmalowałam coś zupełnie nowego, takiego konceptu nie miałam, on się stał w czasie prowadzenia, dlatego nie mogę malować szybko obrazów, gdyż malowanie to niezwykły proces dziejący się wewnątrz a potem na płótnie. Jestem zachwycona tym, co powstało.

Magentowa kobieta, róża serca, obraz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s