jedna drobinka

Jedna drobinka życzliwości, okruszek czułości, ziarenko zrozumienia, kszta spokoju, odrobina delikatności, cząsteczka miłości, ksztyna łagoności, okruszyna wsparcia, ociupinka uważności i wszystko się łączy… choć od jednej malutkiej drobiny się zacząć zawsze może, skromnie a jednak drobina do drobinki rozświetlić wnętrze może, wew. blask przywołać, żeby jaśniej na sercu i duszy się zrobiło, gdy potrzeba, tak się sobą opiekować, miłować tak po prostu bo Jesteś, Istniejesz i to ma sens. Ana 14.06.2019

Wprowadzaj światło w każde ponure wspomnienie i w każdy ból, odnajduj drogę w każdej ciemności krzesząc iskrę miłości w sobie… nigdy się nie poddawaj, słuchaj i ćwicz słuchanie tego, który szepce, więc szukaj go w ciszy. I tak się dzieje, gdy oddaję prowadzenie jestem bardziej żywa, piękna i prawdziwa i lżejsza, o mamo co za słodycz. Gdy oddaję mu wszystko naprawdę jestem w innym świecie, gdy się gubię tęsknię i szybko wracam, aż przyjdzie dzień, gdy pozostanę w nim cała już na zawsze.
Fotka własna, na niebie serce z ogonkiem się bawi, w tym cała tajemnica jest skryta wew. pogody ducha.Ana 13.06.2019

Zdjęcie własne, było inspiracją, szczególnie to serce, najpierw je widziała a teraz  też skorpiona

niebo ogrody przyjaciół serce z ogonem styl

Warto dbać w sobie nawet o to, co innym wydaje się mało wartościowe, lecz stanowi wartość dla mnie, bardzo warto to ocalić w sobie dla siebie.

Uspokoić się, podążyć za tym, co niesie spokój, cisza w wewnętrznym wymiarze niesie wszystko co sercu potrzeba a za czym dusza tęskni.
Uspokój wiatr… a potem leć spokojny wolny ponad wieżami tak daleko od zgiełku a tak blisko życia

… ziemia we mnie a ja niej się zawieram; wszystko jest teraz i teraz przemija; co obiecane przyjmuję i odpuszczam, jedyna obietnica to Miłość co zawsze istnieje, ona Ziemią obiecaną, w niej życie i śmierć, całe istnienie. 05.08.19

 

 

 

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s