O mnie

Blog powstał w 2009 roku, po kilku latach kiedy chciałam go zawiesić zlikwidowałam go więc w 2013 roku powstał nowy choć nazwa ta sama.

Żródliska2013-06-16 Park w Łodzi 2 018 Park Źródliska, Łódź

Jestem sobie kobietą, zwykłą taką kobietą, żoną i matką trójki wspaniałych chłopców. Właśnie to sprawiło, że odnalazłam swoją pasję w życiu i ona stała się drogą do odnalezienia samej siebie pełnej ciepła i miłości kobiety. Odnajduję cząsteczki szczęścia w sobie po przez malowanie, fotografowanie przyRody, pisanie i układanie mandal z minerałami, to porusza moje serce do głębi. Świat wyobraźni dotyka marzeń i daje mi moc tworzenia. Bez fantazji i wyobraźni mój świat byłby smutny, a tak ubarwiam go jak umiem najlepiej kolorami życia dzięki temu, co tworzę z sercem. Dostrzegam piękno oraz prawdę, przekuwam swoje doświadczenia w mądrość, w tym pomaga mi pasja. Moja twórczość rodzi zmianę stając się moją alchemią duszy. Przez twórczość dzielę się  tym, jak postrzegam świat, pokazuję ile można w nim znaleźć piękna, mądrości. Jak przemawia do nas w małych rzeczach. Chodzi o to by to dostrzec, poczuć że wszystko do nas mówi, inspiruje i tak naprawdę wspiera nas w naszej wędrówce.  Dlatego mam odwagę dzielić się jak postrzegam świat i pokazywać, jaki może być piękny nie tylko na zewnątrz ale przede wszystkim wewnątrz nas samych. I to jest klucz do tajemnych drzwi, do odkrywania siebie w innym wymiarze, co pomoże zwyczajnie szczęśliwszym być na co dzień. I o tę radość kwitnącą w codzienności warto się postarać, bo nie chodzi o to, by porzucać wszystko lecz by w sobie porzucić, to co zbędnym jest, odmienić swoje patrzenie na świat, tworzyć go sercem pełnym miłości.

Przez obrazy przekazuję swoje doświadczenia, inspiracje zaczerpnięte z życia, przyrody oraz ludzi, aniołów. Kiedy maluję dla kogoś staram się  łączyć z duchem, prosząc o błogosławieństwo dla danej osoby. Obraz jest wtedy nie moim dziełem lecz ducha, wyrazem łaski, darem płynącym z serca, przesłaniem do odczucia, rozpoznania i zrozumienia. Więc obrazy nie są martwe, one ożywają w danym człowieku. Stają się żywe przez połączenie z tym, czego energia obrazu dotyka wewnątrz, świadomego i nieświadomego, bywa że wzbudzają procesy zmian. I są wsparciem, zawsze jest w nich rada, pomoc, łagodność, cokolwiek potrzebujemy aby poczuć moc, miłość, wolę zmian i radość życia.

Ja, ana, drzewa, brzozy 101 Ja i kule Las Bródnowski na Targówku, Warszawa

Kocham góry i jeziora… kocham szum fal morza i delfiny… kocham zwierzęta lasów szczególnie wilki, sowy a nawet krokodyla… kocham drzewa a te stare obdarzam szczególnym szacunkiem, bo w nich kryje się wielka mądrość… kocham świat fantasy, świat elfów, wróżek, smoków, jednorożców i skrzacików i wiele innych… Królestwo przyRody  gdzie żyją Duchy Lasu, szczególnie w starych lasach… fascynuje mnie kosmos ale najważniejsze jest żeby duchowość przenosić, wprowadzać  do życia naszego codziennego, bo to jest bardzo istotne… ❤ …doceniam to, co mam chociaż nauczyłam się, że nic nie jest na stałe… na stałe możemy mieć nasze uczucia, nasze życie kształtowane przez nas samych… a dary które możemy zabrać ze sobą w podróż bez ciała są najcenniejszymi darami które warto w sobie odkrywać… warto je poznawać i rozwijać za życia , bo nikt za nas tego nie zrobi!

obraz kwiat róży dzikiej magenta 009

Maluję obrazy, układam mandale z minerałów i roślin, piszę wiersze i opisuję świat słowem, kocham robić zdjęcia i dzięki temu odkrywać niezwykłość życia. Nie napiszę jakie mam dyplomy, jakie szkoły, niech moje tworzone z sercem: obrazy, mandale i słowa będą najlepszą informacją o mnie, prawdą którą możecie poczuć.

Obrazy Duszy ANILALAH Malowane Sercem- obrazy powstają w moim sercu, są w moich myślach, przenikają moje życie i zmieniają moje wibracje… SERCE WIDZI za oczy, CZUJE I WIE. Przekazem jest sam obraz i słowa czasem które przyjdą jako podpowiedź… to znak, że nigdy nie jesteśmy sami i zawsze dobro do nas przemawia i nas wspiera… zawsze jest nadzieja na lepsze jutro, ta nadzieja jest w nas i trzeba ją tylko obudzić, dać jej impuls żebyśmy mieli odwagę wziąć życie w swoje dłonie i rozgonić chmury własnymi siłami… kiedy budzi się nadzieja serce śpiewa pieśń duszy , w sercu budzą się siły i możliwości – ta moc przyciąga wszystko co najlepsze w pełni świadomie.

pastel Obraz, twarz kob drzewo 002

 Jeśli masz ochotę mieć coś stworzone przeze mnie to zapraszam do zamówień. Proszę napisz:

Poczta: anilalah77@O2.pl

kropla-esencja-ducha-obraz-kwiat-niebieski-dla-moni-05087

Szmaragdowe Jeziorko i Ja... Rudawy Janowickie,Kolorowe Jeziorka. 2012
Szmaragdowe Jeziorko i Ja… Rudawy Janowickie,Kolorowe Jeziorka. 2012
skały, głazy, rośliny, Ja Radunia 189
Radunia
Lipa,drzewo,Ślęża,Ja
Ślęża
Ja ANa Natii dziecko łąka lub 9925
Lubawka

Kamień Śląski w parku gdzie znalazłam zakątek pośród kwiatów polnych, traw i roślinek – taki zaczarowany bo Odmieniający przeznaczenie.

ana, ja, avatar, łąka stokrotki traw 145

Fotokolaż Rośiny, kolaż, col,

Fotokolaż obrazy mandale 1 m

 

15 uwag do wpisu “O mnie

 1. Dopiero dziś tu trafiłam,taki prezent moja dusza zrobiła mi na Mikołajki 😊.zaparło mi dech w piersiach po prostu,to co robisz jest…..niezwykłe. cudowna wrażliwość, talent,chyba te anioły malują Twoimi dłońmi. Wzruszona, poruszona,dziękujemy ja i moje serce. Jesteś wielka❤💛💙.

 2. Dopiero dziś tu zaglądnęłam Ano i jestem zauroczona. Wiedziałam, jaki masz potencjał, ile piękna w sobie i kilka Twoich obrazów widziałam, ale….tutaj cud kobiecości, kolorytu, ach…..i och……cudownie. 😀 ❤ ❤ ❤

  1. Elen czuję się mile zaskoczona :))) I teraz mój potencjał rozkwita jeszcze bardziej, zmiany dokonane we mnie w tamtym roku zaczynają być widoczne w życiu codziennym teraz. Czuję rozkwitanie mego potencjału, on dopiero teraz zaczyna naprawdę w pełni się rozwijać, w pełni świadomie zezwalam na to co uszczęśliwia mą duszę a Duch prowadzi, do serca przemawia. Dziękuję za odwiedziny, jestem uradowana :)))))) ❤ ❤ ❤

  1. Dziękuję Avemi , czuję radość kiedy ktoś zostawia ślad swej obecności. Dzięki temu mogę wciąż poznawać nowych ludzi i to jest wspaniałe ❤

 3. Jesteś piękną istotką, której na twarzy maluje się całe wewnętrzne szczęście. Patrząc na Ciebie i Twoje obrazy , bardziej utwierdzam się w tym że nie warto się użalać nad swoim losem i rozpamiętuwać. Życie jest tak kolorowe i tak tajemnicze jak na tych obrazach, a my tak tego nie dostrzegamy i sami go kolorujemy na czarno. Od dziś wszystko będzie już dla mnie łatwiejsze i jaśniejsze. DZIĘKUJE- pozdrawiam, nie zmieniaj się a życie innych ludzi będzie tak kolorowe jak Ty:-)))

  1. Bardzo się cieszę że usłyszałam Twoje słowa, jestem za nie wdzięczna. Jeśli będziesz miała ochotę napisz jeszcze komentarz , to są bezcenne słowa płynące z serca. Bardzo pięknie napisałaś, szczerze i mądrze- podziwiam i szanuję.
   Wyobraź sobie że znam uczucie rozpamiętywania i użalania nad swoim losem, dokładnie tak robiłam aż zaczęłam to zmieniać, trwało to długo. Bywa że mam chwile gdy smutek dopada i troska i łzy, jak to w życiu bywa ale znika jak z nimi pobędę i rozpuszczę w sercu miłością 🙂
   W zmianach zaczęły pomagały mi obrazki, obrazeczki, obrazy aż stały się świadomą praktyką serca… ciekawe że naprawdę trudno mi było namalować coś smutnego nawet jak chciałam, ponieważ faktycznie moja prawdziwa natura ukryta przed samą sobą była żywa, kolorowa, energetyczna i nie chciała dać się ująć w dyby :D, choć dostrzegam tę ciemną część życia, odczuwam u siebie i w świecie… przemieniam to w sobie a z tego bierze się moje postrzeganie świata… i świat jest tajemniczy- jak napisałaś- jak my ludzie i wszystko co mamy w sobie znajdujemy w świecie a ja oddaje w swoich obrazach.
   Dziękuję za komentarz z radością, był ważny dla mnie. Przesyłam moc miłości i niech Twoje wew. piękno przejawi się się w Tobie, ukaże w świecie który Cię otacza.

 4. Piękne , ciepłe czyste i natchnione obrazy. Uspokajające 🙂 jaka jest cena obrazu kobiety slobecznej oraz matki ziemi? Jestem zainteresowana kupnem. Pozdrawiam.

  1. Witaj 🙂
   Dziękuję że podzieliłaś się swoimi odczuciami, to wiele dla mnie znaczy. Podaję Ci obrazy w wielkościami żeby się upewnić że te cię interesują. Resztę prześlę na Twojego maila. Gdyby nie doszło to napisz do mnie na maila. Ceny są podane już z przesyłką w mailu.
   Słoneczna Kobieta( 50 na 70 cm ) https://anilalah.files.wordpress.com/2014/01/miodowa-zc582ota-kobieta-lec5bcc485c-003.jpg
   Matka Ziemia( 60 na 70 cm ) https://anilalah.files.wordpress.com/2013/04/2013-04-19-gzwiezdna-planetarna-bogini-ziemiicac582oc59bc487-2obraz.jpg

 5. Piękna na zewnatrz, widać szczęście na twarzy, ato jest najważniejsze.
  Piękna wewnątrz co widać na obrazach, którymi jestem zauroczona.
  Pozdrawiam
  Bużka dla całej szczęśliwej rodziny .

  1. Witaj Mario 🙂 Dziękuję, lubię się śmiać i płakać też się zdarza. Obrazy płyną z wnętrza czy dla mnie samej czy dla innych, bo zawsze wtedy dotykam istoty pełnej miłości która jest poza ludzkim obrazem i ten przekaz wymalowuję. Pozdrawiam Ciebie ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s